Svenska Stövarklubben


Svenska Stövarklubbens Tidskrift Nr 1-4 1987

Svenska Stövarklubbens Tidskrift Nr 1-4 1987 av Svenska Stövarklubben

Skick
Fint antikvariskt skick.
Inbunden
Inbunden: hård pärm (hardcover). Säger inget i sig om material (klot, skinn, papp etc.).
799 kr +55 kr frakt
Totalt 854 kr inom Sverige

Beställ fler böcker från samma antikvariat utan extra frakt.

Se fler böcker från Bella Bok & Saga AB
Säker betalning via Bokliv 14 dagars ångerrätt

Antikvariatets beskrivning

Bindning och skick: Inbunden. Fint antikvariskt skick.

Svenska Stövarklubben, 1987. Inbunden. 959 sidor. | Hanteringsspår på på pärmen. Fin inlaga


Svenska Stövarklubbens Tidskrift Nr 1-4 1987 av Svenska Stövarklubben hittar du under Hundar inom Husdjur | Naturbruk i huvudkategorin Djur | Natur.

Hitta fler liknande böcker med dessa ämnesord:
Husdjur & Naturbruk

Sök fler exemplar av denna titelSök fler böcker av Svenska Stövarklubben


Information från Bokliv

Om Svenska Stövarklubbens Tidskrift Nr 1-4 1987 av Svenska Stövarklubben

Boken handlar om Svenska Stövarklubben och dess verksamhet. Den innehåller information och artiklar relaterade till stövare och hundsport.

Husdjur & Naturbruk

Författaren, Svenska Stövarklubben, presenterar här en samling artiklar och insikter kring stövare och deras skötsel. Innehållet är rikt på kunskap för hundägare och intresserade av hundsport.

Om detta exemplar från Bella Bok & Saga AB

Exemplaret är inbunden och består av 959 sidor. Det har hanteringsspår på pärmen men är i fint antikvariskt skick.

Denna unika sammanfattning är skapad med hjälp av AI-stöd baserat på bokens källdata och verifierad information om författaren, för att ge dig som köpare mer sammanhang. Vi kontrollerar regelbundet våra texter och källor för att säkerställa hög kvalitet på informationen. (Läs mer)
Ta alltid ditt köpbeslut utifrån antikvariatets egen beskrivning.

Recensioner

Laddar…

Logga in på mitt.bokliv.se för att lämna ditt omdöme!

Passa på att beställa fler böcker från samma säljare - du betalar endast 55 kr i frakt per säljare inom Sverige, oavsett antalet böcker.

International freight

If the seller accepts international shipments, you will see an estimated shipping cost at checkout. The seller may request additional payment if the actual shipping cost exceeds this amount.

Säkra och smidiga betalningar

American Express Apple Pay Google Pay Klarna Maestro Mastercard MobilePay Swish Visa

Din betalning hanteras säkert. Vi sparar inga kortdetaljer eller har tillgång till din kortinformation.

Vanliga frågor om Svenska Stövarklubbens Tidskrift Nr 1-4 1987

Boken handlar om Svenska Stövarklubben och dess verksamhet, med information och artiklar relaterade till stövare och hundsport.

Boken riktar sig till hundägare och personer som är intresserade av hundsport och skötsel av stövare.

Detta exemplar är inbunden, består av 959 sidor, har hanteringsspår på pärmen men är i fint antikvariskt skick.

Böcker som liknar Stövarklubben, Svenska | SVENSKA STÖVARKLUBBENS TIDSKRIFT NR 1-4 1987

Nyhetsbrev

Prenumerera på Boklivs nyhetsbrev för läsvärda artiklar, boktips och mycket mer!

Böcker du visat intresse för...

Artiklar

Visa alla
Grand Tour: när elitens unga reste för att bli bildade

Grand Tour: när elitens unga reste för att bli bildade

Filosofi & idéhistoria
Fler böcker än någonsin!

Fler böcker än någonsin!

Läsning
Kvinnliga resenärer som skrev sig ut i världen

Kvinnliga resenärer som skrev sig ut i världen

Att förstå världen - facklitterära perspektiv